Tel/fax +48 32 231 65 41
e-mail: kontakt@artivent.pl

Artivent Sp. z o.o.
44-100 Gliwice
ul. Zygmunta Starego 11A

  • Izolacje techniczne

  • Akustyka - komora bezechowa AGH Kraków

  • Biuro zarządu Gliwice

  • Zakład produkcyjny Kędzierzyn Koźle

AGD

Producenci sprzętu AGD, a w szczególności piekarników gazowych i elektrycznych stosują materiały izolacyjne, które przyczyniają się do zwiększenia efektywności energetycznej ich wyrobów. Odpowiednio dobrany i zastosowany materiał izolacyjny przyczynia się do zwiększenia sprawności energetycznej piekarnika skutkiem czego jest niskie zużycie energii (klasa energetyczna A, odpowiada za najniższe zużycie energii; niższe koszty użytkowania).

Materiały, z których wytwarzamy formatki do izolacji piekarników wykonane są ze specjalnego rodzaju wełny mineralnej z włókien szklanych, które charakteryzują się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła oraz wysoką temperaturą topnienia włókien powodując, że materiały te są niepalne i mogą być zastosowane w wysokich temperaturach dochodzących do 5000C (klasa reakcji na ogień A1).

Wymiary produkowanych przez nas formatek są dostosowane do wymagań Klienta. Opracowany przez nas sposób pakowania optymalizuje pod względem logistycznym zarówno transport jak i magazynowanie gotowych wyrobów.