Tel/fax +48 32 231 65 41
e-mail: kontakt@artivent.pl

Artivent Sp. z o.o.
44-100 Gliwice
ul. Zygmunta Starego 11A

  • Izolacje techniczne

  • Akustyka - komora bezechowa AGH Kraków

  • Biuro zarządu Gliwice

  • Zakład produkcyjny Kędzierzyn Koźle

Nagrody i wyróżnienia

DIAMENT FORBESA 2014

DIAMENT FORBESA 2014

Z dumą i radością informujemy, że nasza firma ARTIVENT  została wyróżniona w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa 2014. Jest to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość.

 

Ranking opracowuje miesięcznik Forbes we współpracy z wywiadownią gospodarczą BISNODE Polska.

Wywiadownia BISNODE Polska zebrała dane o podmiotach gospodarczych, które złożyły w terminie raporty do Krajowego Rejestru Sądowego w 2013 roku.

Na tej podstawie powstała baza przedsiębiorstw, którym w tym roku wywiadownia przyznała pozytywny rating wiarygodności, a więc takich, które są rentowne (na podstawie wskaźników EBIT i ROA), mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające wszystkie te warunki musiały również wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. 

Na liście Diamentów Forbesa 2014 znalazły się te przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy wzrost swojej wartości. Ranking to zestawienie 2066 firm, które zostały podzielone na 3 kategorie uwzględniające progi obrotowe.

Nasza firma znalazła się na 20 miejscu na Śląsku (wśród 134 przedsiębiorstw z naszego województwa) oraz na 164 miejscu w rankingu ogólnopolskim. 

 

Powrót